Fizjoterapia

Potrzebujesz konsultacji
z fizjoterapeutą?

Umów wizytę już dziś!

fizjoterapia

Kompleksowa terapia

Aby wspomagać naszych pacjentów w uprawianiu sportu, stworzyliśmy autorskie programy treningowe oraz fizjoterapeutyczne. Dzięki temu nasi specjaliści mogą skupić się na rehabilitacji dolegliwości związanych z uprawianiem konkretnej dziedziny sportu, a także przygotować zalecenia mające na celu uniknięcie tych dolegliwości w przyszłości. Rehabilitujemy takie urazy i dolegliwości jak stłuczenia i zwichnięcia barku, zerwanie torebki stawowej więzadeł czy ścięgna, zespół cieśni nadgarstka, tzw. kolano biegacza czy łokieć tenisisty, zapalenie kaletki łokciowej, zapalenie ścięgna Achillesa.

Edukacja to klucz do sukcesu

Edukujemy naszych pacjentów, jak się prawidłowo przygotować się do wysiłku fizycznego, jakie wzorce ruchowe powinny być zachowane, jak regenerować ciało po wysiłku, aby nie odczuwać bólu i przeciążeń.

Bez względu na to czy uprawiasz sport zawodowo czy amatorsko, nasi specjaliści zapewnią Ci niezbędne wsparcie do osiągania jeszcze lepszych wyników.

Indywidualne podejście

Chcemy Wam pomóc w powrocie do formy, dlatego plany fizjoterapeutyczne opracowujemy w oparciu o indywidualne możliwości i preferencje ćwiczącego.

Urazy sportowe

Specjalizujemy się w leczeniu urazów takich jak: stłuczenia i zwichnięcia barku, zerwanie torebki stawowej, zespół cieśni nadgarstka, tzw. kolano biegacza czy łokieć tenisisty, zapalenie kaletki łokciowej czy zapalenie ścięgna Achillesa.

Poprawne wykonywanie ćwiczeń

Aby zapobiec urazom doznanym podczas ćwiczeń, stawiamy na solidną edukację naszych pacjentów. Nie liczy się ilość wykonywanych ćwiczeń, a jakość i technika wykonania!

Potrzebujesz konsultacji z fizjoterapeutą?